TÜM TEŞVİK UYGULAMALARI İÇİN

MERKEZ MÜŞAVİRLİK - YATIRIM TEŞVİK BELGESİ DANIŞMANLIK ŞİRKETİ

Merkez Müşavirlik Kurumsal

MERKEZ MÜŞAVİRLİK TEŞVİK UYGULAMALARINDA DENEYİMLİ VE PROFESYONEL BİR DANIŞMANLIK ŞİRKETİDİR.

Yatırım teşvikleri alanında uzmanlaşmış, deneyimli kadrosuyla ve bilgi birikimiyle her zaman en doğru çözümü en hızlı şekilde sunmayı planlayan, yerli ve yabancı bir çok şirkete hizmet sunan kurumsal bir danışmanlık şirketidir. Mevzuatı ve gelişmeleri sürekli takip eden, teknolojik yeniliklere uygun olarak çalışma ilkelerini güncelleyen Merkez Müşavirlik daima sizin için en doğru çözümü sunar ve en kısa zamanda sonuç almanızı sağlar. Farklı bir çok alanda uzmanlaşmış ve teşvik uygulamaları konusunda deneyimli bir kadroyu bünyesinde barındıran ve sürekli gelişen bir şirkettir.

MERKEZ MÜŞAVİRLİK HAKKINDA

Merkez Müşavirlik; Yatırım Teşvik Uygulamaları ve Devlet Destekleri alanında faaliyette bulunan kurumsal bir danışmanlık şirketidir. Türkiye'de yapılacak yerli veya yabancı sermayeli gerçek kişi, tüzel kişilik ya da belediyeler gibi kamu kurum ve kuruluşu niteliğinde çok sayıda yatırımcıya hizmet sunmuştur. Merkez Müşavirlik olarak önceliğimiz yatırımcılara daima en doğru çözümü, en hızlı şekilde sunmaktır. Bunun için tüm projeleri eksiksiz olarak hazırlayıp, başvurularınızı en hızlı şekilde sonuçlandırırız. Mevzuat değişikliklerini sürekli takip eder, sizin için mevcut koşullardan daha avantajlı koşullar oluşması halinde derhal bu durumun lehinize sonuçlanması için gerekli çalışmayı tamamlarız. Olası cezai durumlara karşı önemli günleri sistemli olarak takip eder, gerekli tüm başvuruları zamanında gerçekleştiririz. Bu sayede teşviklerden ve devlet desteklerinden en yüksek seviyede yararlanabilirsiniz. Tüm bu işlemler sırasında her şeyi en açık şekilde size iletiriz böylece hiç bir kötü sürpriz ile karşılaşmazsınız. Bu ilkeler sayesinde bugüne kadar hizmet verdiğimiz tüm yatırımcılar için memnuniyet seviyesi en yüksektir.

 

NEDEN MERKEZ MÜŞAVİRLİK ?

Yatırım Teşvikleri ve Devlet Destekleri konusunda almanız gereken danışmanlık yalnızca ilk aşamada belgenin çıkarılması değildir. Tüm yatırım dönemi boyunca projenin tüm detaylarıyla izlenmesi ve en uygun şekilde destek mekanizmalarının optimize edilmesidir. Günümüzde bu konuyu yalnızca teşvik belgesi alımı olarak düşünen bir çok yatırımcı, ne yazık ki yatırımlarının çeşitli dönemlerinde bir çok aksaklık ve cezai hüküm ile karşı karşıya kalmıştır. Merkez Müşavirlik; hukuki ve mali bilgi seviyesi ve deneyim düzeyi ile olası aksilikleri öngörerek sizin için ortadan kaldırır. Böylece yatırımlarınızın hiç bir aşamasında size bizim tarafımızca beyan edilenin dışında herhangi bir aksaklık ile karşılaşmazsınız.

 

MERKEZ MÜŞAVİRLİK TAAHHÜDÜ NEDİR ?

Merkez Müşavirlik olarak size taahhüdümüz daima en yüksek oranlarda devlet desteklerinden yararlanmanızı sağlamak, bu işlemleri eksiksiz ve en hızlı şekilde sonuçlandırmak, olası tüm koşulları en başından açıkça belirtmek, tam olarak hakim olmadığımız hiç bir konuda hizmet sunmamak, hizmet sunduğumuz alanda bilgimizi daima en doğru ve güncel tutmak ve tüm bunları en uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla sunmayı taahhüt ederiz. Bunların sayesinde %100 müşteri memnuniyetini sağlarız.

 

HANGİ AŞAMADA BİZE DANIŞMALISINIZ ?

Merkez Müşavirlik olarak size tasiyemiz yatırıma başlamadan bize danışmanız ve fizibilite aşamasında bizim çıkaracağımız yol haritasını izlemenizdir. Bununla birlikte devlet destekleri ve yatırım teşvikleri projenizin tüm aşamalarında bizim tarafımızca en detaylı biçimde çalışılarak, uygulanması sağlanacaktır. Ancak devam eden yatırımlar için daha iyi şartlarda danışmanlık hizmeti almak ve Merkez Müşavirlik güvencesinden yararlanmak için bize tüm aşamalarda danışabilirsiniz. Yatırım tamamlandıktan sonra ekspertiz veya tamamlama vizesi aşamasında ve hatta iptal olmuş teşvik belgeniz olması halinde bile zaman kaybetmeden bize danışın. Belirli şartlar altında iptal edilen teşvik belgeniz nedeniyle bile hiç bir ceza ödemeden, belgenizin kapanışını gerçekleştirebiliriz.

 

MERKEZ MÜŞAVİRLİK SİZE HANGİ HİZMETLERİ SUNABİLİR ?

- Yatırım Teşvikleri ve Teşvik Uygulamaları ile ilgili tüm işlemler.

- Devlet Destekleri ve İhracat Destekleri ile ilgili tüm işlemler.

- Fizibilite çalışmaları ve yatırım planlama ile ilgili tüm işlemler.

- Söz konusu hizmetleri entegre biçimde ilerlemesi için gerekli koordinasyon ve yönetim danışmanlığı hizmetleri.

Tüm detaylar ve size özel çözüm paketlerimiz için hemen bize ulaşın.

 

Merkez Müşavirlik Vizyon

Merkez Müşavirlik - Çalışma İlkeleri ve Vizyon

Merkez Müşavirlik olarak vizyonumuz etik değerleri ön planda tutan, çevre bilinci yüksek, kendini sürekli geliştiren, yeniliklere ve inovasyona açık, şeffaf bir yapıda hizmetlerini sunan, müşteri memnuniyetini daima öncelikli hedef olarak benimsemiş kurumsal bir sistemi uygulayan profesyonel bir danışmanlık şirketi olmaktır.

Merkez Müşavirlik teşvik uygulamaları alanında uzmanlaşmış ve deneyimli bir şirket olarak kendi alanında daima lider olmayı, yeniliklerin ilk uygulayıcısı olması hedeflemektedir.

Merkez Müşavirlik Misyon

Merkez Müşavirlik Misyon

Merkez Müşavirlik misyon olarak; teknolojik yeniliklere ve inovasyona açık olmak, hem kurumsal hem de bünyesindeki personel açısından eğitime ve gelişime açık olmak, kendi alanında ilkeli ve öncü bir kuruluş olmak, daima müşteri memnuniyetini ilk hedef olarak benimsemek, tüm işlemlerde hizmet kalite standardını en yüksek seviyede tutmak görevlerini kendisine misyon edinmiştir.

Merkez Müşavirlik Kariyer

Merkez Müşavirlik - İnsan Kaynakları

Merkez Müşavirlik olarak insan kaynakları politikamız doğru kişileri tespit ederek, çalışan memnuniyetinin ön planda olduğu ve kurumsal kültürün yer aldığı bir çalışma ortamı sağlayabilmektir.

Sürekli eğitimler ve kişisel gelişim imkanları, sosyal imkanlar, tatminlar ücretler ve sosyal haklar ile çalışan mutluluğu hedeflenmektedir. Bu sayede müşteri memnuniyeti de sağlanabilmektedir.

>>> Bizimle çalışmak isterseniz İnsan Kaynakları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

EN DOĞRU ÇÖZÜMÜ, DAİMA EN HIZLI ŞEKİLDE VE DOĞRU FİYAT POLİTİKASI İLE SUNARIZ.

Merkez MÜŞAVİRLİK

Merkez MÜŞAVİRLİK

TÜM TEŞVİK UYGULAMALARINDA BİZE DANIŞIN.