MERKEZ MÜŞAVİRLİK - TEŞVİK DANIŞMANLIK ŞİRKETİ

Merkez Müşavirlik Teşvik Danışmanlık Şirketi, başta Yatırım Teşvik Belgesi alımı ve teşvik uygulamaları ile devlet destekleri konularında danışmanlık hizmetleri olmak üzere, tüm yatırımların ihtiyaçlarına cevap verebilecek ölçüde deneyimli kadrosu ile en yüksek kalite standartlarında hizmet sunmaktadır. Yalnızca teşvik uygulamaları değil yatırım danışmanlık hizmetlerini tamamlayıcı tüm hizmetleri tek noktadan sunan bütüncül bir yaklaşım ile yatırım danışmanlığı konularında kurumsal çözümler sunmaktadır.

Yatırımların tüm aşamalarında uzmanlarımız size destek verecektir. Projelendirme aşamasından başlayarak, yatırım sürecinde ve tamamlanıp işletme dönemine geçildiğinde bile çok sayıda destek mekanizmasından yararlanma imkanı bulunmaktadır. Bu nedenle yatırımların hangi aşamasında olursanız olup bize danışabilir ve bulunduğunuz aşama dahilinde devletin sağladığı desteklerden en yüksek oranda yararlanmak için gereken adımların atılmasını sağlayabilirsiniz.

Merkez Müşavirlik, başta teşvik danışmanlığı olmak üzere yatırımlarla ilgili çok sayıda hizmeti sunmaktadır. 30 yılı aşkın deneyimiyle bugüne kadar binlerce yerli ve yabancı sermayeli firmaya hizmet sunmuş kurumsal bir şirkettir. Doğru bilgi almak, hakkınız olan desteklerden en yüksek oranda yararlanmak ve yatırım dönemi boyunca şirketimizin deneyim ve desteklerinden yararlanarak güvencemiz altında yatırımınıza odaklanabilmek için bize danışabilirsiniz.

 

ADRES

Merkez Müşavirlik Mühendislik ve Danışmanlık Şirketi

Merkez Müşavirlik
Paragon Tower Kızılırmak Mah. Ufuk Üniversitesi Cad. No:3 Çukurambar/ANKARA
Pzt - Cmt 9.00 - 18.00
İLETİŞİM FORMU

İletişim formunu doldurabilirsiniz ya da kısaca bize e-posta veya telefonla ulaşabilirsiniz.