E-TUYS İletişim

E-TUYS İLETİŞİM

E-TUYS İletişim, konuyla ilgili teknik ve hukuki sorunların çözümü ile ilgili ulaşılacak telefon numaraları ve elektronik posta adreslerinin yer aldığı listedir. Bakanlık E-TUYS sistemine geçiş ile birlikte gerek geçiş aşamasında gerekse sonrasında destek vermek üzere, yatırımcıların daha kolay bir biçimde sisteme adapte olmalarını sağlamak, yeni uygulamalara uyumu temin etmek için oluşturduğu irtibat unsurları oluşturmuştur. E-TUYS ile ilgili sorunların çözümünde yetkili olan merci T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdürlüğüdür. Uyuşmazlıklarda, teknik ve hukuki sorunlarda anılan Genel Müdürlük ile ya da kurum yönetimi ile iletişim kurmak gerekmektedir.

 

E-TUYS İlETİŞİM

E-TUYS İletişim için Bakanlık Yardım ve İletişim Hattı veya İzleme Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ile iletişim kurulabilmektedir. Bakanlık yoğunluğu dikkate alındığından tüm soruların Bakanlığa intikal ettirilmesine gerek yoktur. Bazı sorunlar doğru adımların atılması sayesinde çözülebilmektedir. Bu gibi durumlarla karşılaştığınızda Merkez Müşavirlik size çözüm sunmak için gerekli çalışmaları yapacaktır. Ayrıca, Bakanlığa intikal etmesi gereken konularda ise hızlı bir şekilde doğru kişiye ulaşarak sorunu daha hızlı ve etkin bir biçimde çözüme ulaştıracaktır.

Bu nedenle E-TUYS İletişim için bize ulaşabilirsiniz.

 

E-TUYS BAKANLIK İlETİŞİM

E-TUYS İletişim için yine de Bakanlık ile irtibak kurma ihtiyacınız olduğunda aşağıda yer alan elektronik posta (e-posta) adresini kullanabilirsiniz.

Bakanlık E-TUYS İletişim E-posta Adresi: etuys@sanayi.gov.tr

 

MERKEZ MÜŞAVİRLİK VE E-TUYS İLETİŞİM

E-TUYS İletişim ile ilgili tüm sorunlarınızda kolayca bize danışabilir ve çözüme hızla ulaşabilirsinizi. E-TUYS ve Yatırım Teşvik Belgesi ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızda Merkez Müşavirlik ize hizmet vermeye hazırdır. Lütfen teşvik uygulamaları ile ilgili tüm iş ve işlemler için bizimle iletişim kurun.

Merkez Müşavirlik E-TUYS İletişim E-posta: info@merkezmusavirlik.com

 

 

%100 GÜVENLİ, EKSİKSİZ VE EN DOĞRU E-TUYS BAŞVURULARI İÇİN BİZE DANIŞIN

MERKEZ MÜŞAVİRLİK